• Warsztaty świąteczne

• Dnia 13 i 14 grudnia uczniowie klas młodszych wzięli udział w warsztatach, podczas których wykonane zostały przez nich stroiki świąteczne.

• Dzień Guzika

• W poniedziałek 12 grudnia zapoczątkowaliśmy nową szkolną tradycję. Obchodziliśmy DZIEŃ GUZIKA. Z tej okazji uczniowie klas I – VIII oraz nauczycieli przyszli do szkoły w ubraniach i dodatkach, które zapinane lub udekorowany były dużą ilością tych kolorowych ozdób.

Ranking klas przedstawia powyższa tabelka.

Łącznie w całej szkole naliczyliśmy aż  844 guziki. Niezły wynik 😊                              Na pewno pobijemy go w przyszłym roku.

• Szkolne Mikołajki

• Dzisiaj 6 grudnia – Wielkie Święto Małych i Dużych – Mikołajki. Uczniowie naszej szkoły uczcili je swoim odświętnym wyglądem: czerwonym elementem stroju, mikołajkową czapką, peleryną a nawet brodą 😊 i obowiązkowym uśmiechem radości – od ucha, do ucha!

• Pierwsza wizyta w bibliotece szkolnej

• Dnia 2 grudnia 2022 r. uczniowie klasy pierwszej odwiedzili szkolną bibliotekę. Wzięli udział w zajęciach, podczas których dowiedzieli się do czego służy biblioteka, zapoznali się z jej regulaminem, poznali zbiory książek dla klas I-III, nauczyli się samodzielnie wypożyczać  i szanować książki.Na pamiątkę tego wydarzenia każdy czytelnik klasy pierwszej otrzymał książkę „ Pierwsze abecadło” ( wydaną ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach kampanii „ Mała książka – Wielki człowiek” ).

• Wyniki konkursu "Happy Halloween"

• W piątek 2 grudnia zakończył się nasz szkolny konkurs na gazetkę klasową o tematyce „Happy Halloween”. Jury oceniało prace każdej klasy biorąc pod uwagę trzy kryteria: estetyka/wykonanie, zawartość/treść oraz pomysł/elementy dekoracyjne.  A ostateczne wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce – klasy IV i V

II miejsce – klasy I, II i III

III miejsce – klasa VIII

IV miejsce – klasa IV

V miejsce – klasa VII

Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!!!