• Euro Week 2022

• W okresie 19 – 23 kwietnia grupa 46 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach językowych w ramach Programu Euro Week, tym razem w malowniczym Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy Fundacji Euro Week, którzy pochodzili z Erytrei, Chin, Filipin, Węgier, Tahiti i Albanii.

W przerwach między zajęciami odwiedzaliśmy lokalne atrakcje Międzygórza m. in. Wodospad Wilczki i Zaporę wodną. Dużo też spacerowaliśmy po leśnych ścieżkach Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

W drodze powrotnej zwiedziliśmy Kopalnię Uranu w Kletnie i Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym na terenie Lądka Zdrój.

• Wyniki rekrutacji

• Wyniki rekrutacji:

Do klasy I zostały przyjęte wszystkie zgłoszone dzieci;

Do oddziału przedszkolnego zostały przyjęte wszystkie zgłoszone dzieci;

Wyniki rekrutacji do przedszkola: