• Dzień Bez Plecaka

• Wtorek 21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny był w naszej szkole DNIEM BEZ PLECAKA. Zgodnie z założeniem, że dzień bez plecaka TO NIE JEST dzień bez książek, uczniowie i nauczyciele przynosili swoje pomoce dydaktyczne w różnorakich „zamiennikach” dotychczasowych plecaków szkolnych i toreb. A pomysłowość nie miała granic!

W tym dniu na korytarzach szkolnych spotkać można było przeróżne dyplomatki, aktówki, teczki, torby sportowe, torby skórzane, walizki, siatki na zakupy, worki sportowe i płócienne, opony, klatki dla ptaków i na gryzonie, garnki, metalowe i plastikowe koszyki na zakupy, plecaki turystyczne, poszewki na pościel i ozdobne poduszki, koszyki wiklinowe, pokrowce na gitary, wózeczki dla lalek, dziecięce pojazdy na kółkach, pudełka po klockach, szerokie paski, torby na specjalistyczne narzędzia i przyrządy, pufy do siedzenia  a nawet pluszowego misia o wysokości 160 cm!