
W związku ze Świętami Wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Damicach został przeprowadzony konkurs na najładniejszą i najciekawszą kartkę świąteczną. W konkursie brały udział kl. 0 – III. Celem konkursu było podtrzymanie tradycji Świąt Wielkanocnych, kształcenie poczucia więzi rodzinnej poprzez składanie życzeń najbliższym.
Rozstrzygniecie nastąpiło 12 kwietnia 2011r. Jury uznało, że zdobywcami pierwszych miejsc zostali: Michał Sułkowski z kl. 0, Laura Żurek i Hubert Zębala z kl. I, Klaudia Sułkowska z kl. II, Ania Kmiecik i Filip Padacz z kl. III. Zdobywcy drugiego miejsca to: Ola Doniec i Wiktoria Jonas z kl. 0, Kinga Cieślik i Olga Rerutko z kl. I, Arek Obrusik z kl. II, Patrycja Gumula z kl. III. Trzecie miejsca zajęli: Norbert Morek, Julia Leleń i Błażej Socha z kl. 0, Karolina Skowrońska i Julia Kowina z kl. I, Anastazja Pawlik i Julia Dyja z kl. II, Małgosia Derdaś i Gabrysia Piekara z kl. III. Na wyróżnienie zasłużyły: Justyna Płatek i Patrycja Siuta z kl. I.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu - drobny upominek. Fundatorem nagród był Komitet Rodzicielski, za co serdecznie dziękujemy.
