3 października w Iwanowicach miały miejsce eliminacje do programu telewizyjnego "Wygraj szansę" realizowanego przez Telewizję Polsat. Program adresowany jest do szczególnie uzdolnionych młodych wokalistów. Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Zębala z klasy III, Patrycja Gumula z klasy V oraz Magdalena Niedźwiedź z klasy VI. Każde z nich zaprezentowało znaną polską piosenkę. Występy oceniane były przez niezależne, profesjonalne jury.
Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Magda Niedźwiedź będzie reprezentować gminę Iwanowice w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Krakowie. Uczennica mistrzowsko wykonała trudną piosenkę Violetty Villas "List do matki" i zjednała sobie całe jury.
Całej trójce gratulujemy talentu, a za Magdę trzymamy kciuki w kolejnych muzycznych potyczkach.
