Samorząd Uczniowski przypomina wszystkim uczniom szkoły, że do 10 stycznia zbieramy monety, które staną się "górą grosza" i pomogą wychowankom domów dziecka. Każda klasa zbiera pieniądze (od 1 grosza do 5 złotych) oddzielnie. W styczniu zorganizujemy "wielkie ważenie" i wtedy okaże się, który zespół klasowy uzbierał najwięcej (w przeliczeniu na jednego ucznia).
Pamiętajcie! "Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie!"
Wszystkich zainteresowanych akcją odsyłamy na stronę organizatora: http://www.towarzystwonaszdom.pl/?sub=8
